Tracer TRAOBD43893

skrutkovač
Určený pre
HDD/SSD

• , zakúpené v L222

• Nízka cena pre menej náročných.
    • V zariadení som našiel jazyk čeština. Mne to stačí, nemusím mať slovenčinu.
    • Chýba !!! návod na použitie. Nenašiel som ani v balení ani na webe. Zariadenie som rozchodil až po prečítaní návodov podobných zariadení, a skúšaní "pokus-omyl". A to zatiaľ nefunguje všetko, ako som očakával.
    • Pri druhom nabíjaní zariadenia mi zkolabovala batéria. Takú istú mám v staršom mobile 10 rokov, a bez problémov. Tu vydržala cca týždeň a druhé nabíjanie ju asi zrušilo. Kde je chyba netuším, ale po pripojení na externý zdroj zariadenie funguje. Aspoň že to.

Na webe som našiel produkt len na jedinej web stránke, kam ma všetky odkazy doviedli. Mám pocit, že ide o nevydarenú kópiu iných, podobných, produktov, ktoré ponúka jediný predajca.

• , zakúpené v Datacomp.sk

Vhodné na experimenty na staré 2,5" disky ide...

Cena a kvalita ok

Balenie
skrutkovač
Určený pre
HDD/SSD

(POZOR! rámček má rozhranie ATA a nie SATA) Tracer 722-2 AL externý box pre HDD 2.5 ' IDE (ATA) (max 750GB), maximálna hrubka HDD 9mm, USB 2.0, hliníkový, Rozhranie dokovacej stanice / skrinky USB 2.0, Rozhranie zariadenia: ATA, Podporované zariadenia: HDD / SSD, Podporované: OS Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7/8, Napájanie: USB, Súčasť balenia: skrutkovač. Rozmer balenia Šírka: 174 mm, Výška: 55 mm, Hĺbka: 122 mm, Čistá hmotnosť: 200 kg, Doplňujúce informácie: Leather Case; cable; screwdriver; max 750 GB.

• , zakúpené v L222

• Nízka cena pre menej náročných.
    • V zariadení som našiel jazyk čeština. Mne to stačí, nemusím mať slovenčinu.

• , zakúpené v Datacomp.sk

Vhodné na experimenty na staré 2,5" disky ide...

Cena a kvalita ok

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• presne to som potreboval
    • nie je

• Na ATA disk
    • Iba USB 2
  • , zakúpené v Smart Computer

• malý, ľahky, jednoduchá montáž

Zatiaľ krátko používaný, ale plne splňuje svoju funkciu.

• , zakúpené v naga.sk

• , zakúpené v naga.sk

Na druhy den, po objednavke, som mal objednany tovar doma. Vyborne.

• , zakúpené v Smart Computer

• jednoducha instalacia, staci vybrat pevny disk z notebooku a odskrutkovat z neho kovove krytky
    • maly skrutkovac je sucastou balenia
    • vhodny na starsie pevne disky z rozhranim IDE